הקמת ושיווק פודקסט

כאשר היה ברור שהאינטרנט משתלט על המדיה וצריכתה, השיר המפורסם ״Video Killed the Radio Star" שינה מעט את משמעותו – כעת לא הטלוויזיה היא המדיה הנצרכת והמשפיעה ביותר, אלא האינטרנט כולו.
ראשית היה זה עם קבצי mp3 והורדות של קבצי וידאו כאלה ואחרים, אך עם הופעתו של אתר YouTube הכל השתנה לנצח. כיום לסרטוני וידאו או מוזיקה יש יותר צפיות ביוטיוב מאשר בטלוויזיה ובטח יותר מאשר ברדיו.
 
במקביל, בשיאו של ה-iPod המקורי של אפל, לפני יציאת האייפון אפילו, הופיעה מדיה חדשה – ה-Podcast. למעשה, תוכניות ״רדיו״ אשר הוקלטו וכוונו ישירות לצריכה דרך האייפוד. המדיה הזאת התפתחה מהר והפכה לרווחת יותר ויותר. כיום, זוהי אחת מפלטפורמות המידע והבידור הנצרכות ביותר בעולם.
 
לא צריך הרבה כדי להתחיל פודקסט וזה לא דורש ידע טכני רב, עם זאת, זה יכול להיות מבלבל ומסובך בהתחלה. סגול שיווק דיגיטלי מציעים שירות הקמת פודקסט כמו גם שיווק פודקאסט. אנחנו נעזור לך החל מהציוד, ההפצה ועד השיווק כך שמה שיש לך לומר יוכל להגיע אל יעדו.

הקמת פודקסט ושיווקו

סגול מתמחים בשיווק דיגיטלי על כל תחומיו. אנחנו בעלי נסיון של מעל 10 שנים בתחום השיווק באינטרנט ומתחייבים לתוצאות. הקמת פודקאסט, שיווק פודקסט, אודיו או וידאו – אנחנו נדאג שהקול שלך יישמע ויגיע למקום הנכון. 

רוצה לדעת עוד על הקמה ושיווק של פודקסט?

אנחנו נשמח לספר לך עוד על איך זה עובד, המבצעים שלנו והאם זה בכלל מתאים לך.

אנחנו נשמח ליצור איתך קשר

אנחנו נדאג ליצור עמך קשר בהקדם האפשרי ולענות לך על כל השאלות.    קידום אתרים SEO מאפשר תנועת לקוחות רחבה יותר לטווח ארוך

    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות
    גלילה למעלה